Power Trading Analyst / Burzovní makléři

FirmaGreenland Commodities s.r.o
ÚvazekHPP
Mzda65 000 Kč až 90 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Bakalářský titul z ekonomie, matematiky, inženýrství, statistiky nebo příbuzného oboru.
o Minimálně 2 roky praxe s analýzou energetických či příbuzných trhů.
o Dobrá znalost energetických trhů a souvisejících komodit.
o Silné porozumění mezikomoditním trhům, včetně elektřiny, plynu, uhlíku, uhlí a ropy.
o Znalost kvantitativní analýzy a statistického modelování.
o Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.
o Zkušenosti s programováním strojového učení (min. 2 roky a více)
o Dobrá znalost jazyka Python (min 3 roky a více)
o Schopnost pracovat v rychlém a dynamickém prostředí.
o Schopnost řešit problémy a smysl pro detail.

Náplň práce:

o Analýza trhů s elektřinou, plynem, uhlíkem, uhlím a ropou za účelem provádění obchodních rozhodnutí.
o Provádění kvantitativní analýzy na podporu obchodních rozhodnutí a řízení rizik.
o Poskytování strategických poznatků a doporučení obchodníkům.
o Vývoj a implementace obchodní strategie napříč různými komoditami.
o Příprava a prezentace zpráv o trhu.
o Spolupráce s jednotlivými týmy za účelem dosažení obchodních výsledků.
o Optimalizace energetického portfolia.
o Udržování aktuálních znalostí o trendech na trhu s energiemi, regulačních změnách a aktivitách konkurence.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Praha, Česko
mzda, plat (hrubý):65 000 Kč až 90 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Greenland Commodities s.r.o, IČ: 10941657
datum zveřejnění nabídky práce:15. 11. 2023
práce je vhodná pro:
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Matěj Grödl
telefon:724313057
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Greenland Commodities u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 65 000 Kč až 90 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Praha, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.